Hurdacılar Sitesi’nde Denetim

enimahalle Belediyesi, Sanayi ve ticari işletmelerde yapılan kaldırım ihlali, çevre ve görüntü kirliliğinin önüne geçmek için Ankara Umum Hurdacılar Sitesi’nde denetimlerde bulundu.

Hurdacılar Sitesi’nde görüntü ve çevre kirliliği denetimi

Hürriyet Haber

Zabıta Müdürlüğü öncülüğünde Yapı Kontrol, Kentsel Dönüşüm, Ruhsat Denetim, Temizlik İşleri, Emlak İstimlak gibi 13 ayrı müdürlük yetkililerinin katıldığı denetimlerde, ana cadde ve sokaklarda alan işgali, çevre temizliği ve kaçak yapılaşma konusunda keşif yapıldı. Ekipler, otoban kenarında bulunan işletmelere de görüntü kirliliğinin ve işgalin giderilmesi konusunda gerekli uyarılarda bulundu. Hurdacılar Sitesi’nde yaşanan alan işgalleri sonucunda görüntü ve çevre kirliliğinin büyük sıkıntı yarattığını belirten Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, şunları söyledi:

Hurdacılar Sitesi’nde görüntü ve çevre kirliliği denetimi

ESNAFIMIZ DA ÖZEN GÖSTERECEK

“Hurdacılar Sitesi’nin otobana yakın olan kısmında büyük oranda görüntü kirliliği var. Site genelinde kısa süre içerisinde yapılan alan düzenlemesi sonrası gerekli yeşil alan ve asfaltlama işlemini gerçekleştireceğiz. Yapılan geniş çaplı çalışma sonrasında sitenin çevresi güzelleşecek. Hurdacılar sitesinde başlatacağımız çalışmaya bölge esnafının da gerekli katkıyı sunacağına, çevre ve görüntü kirliliğini gidermek adına özen göstereceğine inanıyorum.”

Hurdacılar Sitesi’nde görüntü ve çevre kirliliği denetimi


Whatsapp Destek

Pars Temizlik

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?